flyff

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-19 14:28:19

QatroPL

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 13
Punktów :   

Quest na Elementora

Horison: "A więc wybrałeś drogę bohatera władającego żywiołami - Elementora? Niech więc moc żywiołów będzie z tobą!"



Horison: "Aby sprawdzić w jakim stopniu przygotowany jesteś by podjąć tę drogę, uczniu, zniszcz pomioty Shelid, złe masquerpety zwane Drillerami."



Horison: "Widzę że dobrze się sprawiłeś. Jesteś gotowy aby podjąć kolejną próbę. Próbę ognia. Zdobądź pióro ognistego ptaka, Luia, które znajduje się w Darkon 3 tuż koło miejsca występowania tego stworzenia. Następne zanieś je do Mędrca Cuzrill'a. Znajduje sie on koło Fountain of Dead Person we Flaris"



Cuzrill: "A więc i Ty chcesz podjąć walkę ze stworzeniami Shelid jako Elementor. Widzę ze daleko już zaszłeś w poszukiwaniu mocy Bohatera. Porozmawiaj z Parine w Saint City. Ona opowie Ci co robić dalej"



Parine: "Więc przysyła cię Cuzrill, tak? W takim razie mozesz dostąpić ostatniej próby. Albo właściwie dwóch ostatnich prób. Wczoraj podróżując przez Cendrill zgubiłam perfumy, które miałam dostarczyć do Lilip. Znajdź je i przekaż razem z tym Kapłance Kondram przy ołtarzu żywiołów. To będzie ta pierwsze próba. Drugą zleci Ci kapłanka."



Hmmm to chyba te perfumy...



Condram: "Witaj wędrowcze. Cóż sprowadza Cię w tak odległe i niebezpieczne krainy? Ahh więc przysyła Cię Parine. Dziękuje Ci za odnalezienie tych perfum. A wiec jestes gotowy podjąć sie ostatniego zadania zanim otrzymasz moc Bohatera? Dobrze więc... Musisz pokonać strażnika mocy Bohaterów, Vanel Guardiana. Nietrudno go znaleźć. Znajduje się na samym początku Guardiane. Po zabiciu wydobądź ze zwłok serce i zanieś do świątyni Bohaterów. Tam przekaż je najwyższej kapłance Bohatera."



No... pora mojej próby...




Uff... żyję i mam serce tego... czegoś. No to teraz szybko do świątyni.



Wendien: "A więc wszystkie próby ukończyłeś pomyślnie? Bardzo dobrze. Niech więc moc Bohatera i błogosławieństwo Ipulit, Boga mądrości i siły spłynie na ciebie. Od teraz dumnie krocz drogą..."



Wendien: " ...ELEMENTORA!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.wormsgame.pun.pl www.wolontariat.pun.pl www.bassteam.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl